Locatiehoofd Peuterspeelzalen

Joke Bakker
T. 0599 – 582417 / 06-41996581
E. j.bakker@rzijn.nu

Dikkertje Dap

Willem Lodewijkstraat 21
9545 PA Bourtange
T. 0599 – 236291
E. dikkertjedap@rzijn.nu
LRK nr: 890471320

Openingstijden:
Di- en Do-ochtend: 08.30 – 11.45 uur

´t Hummelhoeske

Smederij 22
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599-345644
E. hummelhoeske@rzijn.nu
LRK nr: 153482643

Openingstijden:
Di-, Wo- en Do-ochtend: 8.30 t/m 11.45 uur (woensdagochtend tot 12.00 uur)
Ma-, Di- en Do-middag: 13.00 t/m 15.15 uur

Lutke Beudels

Korteweg 2c
9551 BM Sellingen
T. 0599 – 322666
E. lutkebeudels@rzijn.nu
LRK nr: 195326258

Openingstijden:
Di-, Wo-, Do- en Vr-ochtend: 08.30 – 12.00 uur

De Nijntjes

Hanetangerweg 1
9561 PE Ter Apel
T. 0599 – 580003
E. nijntjes@rzijn.nu
LRK nr: 961548903

Openingstijden:
Wo- en Vr-ochtend: 08.30 t/m 11.45 uur

Plaggenborg

Wollinghuizerweg 27
9551 TG Sellingen (Jipsinghuizen)
T. 0599 – 580603
E. plaggenborg@rzijn.nu
LRK nr: 160277437

Openingstijden:
Di en Do-ochtend: 08.30 – 11.45 uur

De Speeldoos

Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599 – 587479
E. speeldoos@rzijn.nu
LRK nr: 202499285

Openingstijden:
Ma-, Wo-, Do-, en Vr-ochtend: 08.30 – 11.45 uur
Ma, Di, Do-, en Vr-middag: 13.00 – 15.30 uur

De Takjes

Ter Apelkanaal Oost 113a
9563 RE Ter Apelkanaal
T. 0599 – 580476
E. takjes@rzijn.nu
LRK nr: 473189665

Openingstijden:
Di- en Do-ochtend: 08.15 uur – 11.45 uur

Contactformulier Peuterspeelzalen

Laat hier uw gegevens achter en er zal zo spoedig mogelijk contact met u worden opgenomen door één van onze medewerkers.

De Nijntjes

Hanetangerweg 1
9561 PE Ter Apel
T. 0599 – 580003
F. 0599 – 580049
E. nijntjes@rzijn.nu

De Takjes

Ter Apelkanaal Oost 113a
9563 RE Ter Apelkanaal
T. 0599-580476
F. 0599-580070
E. takjes@rzijn.nu

Plaggenborg

Wollinghuizerweg 27
9551 TG Jipsinghuizen
T. 0599-580603
F. 0599-580175
E. plaggenborg@rzijn.nu

Dikkertje Dap

Willem Lodewijkstraat 21
9545 PA Bourtange
T. 0599-236291
E. dikkertjedap@rzijn.nu

't Hummelhoeske

Smederij 22
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599-345644
E. hummelhoeske@rzijn.nu

Lutke Beudels

Korteweg 2c
9551 BM Sellingen
T. 0599-322666
E. lutkebeudels@rzijn.nu

De Speeldoos

Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599-587479
E. speeldoos@rzijn.nu