Contactformulier Rzijn

Laat hier uw gegevens achter en er zal zo spoedig mogelijk contact met u worden opgenomen door één van onze medewerkers.

eaghregaergaergaerga

Hoofdkantoor Rzijn

Hoofdkantoor Rzijn
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599-582417
E. info@rzijn.nu

Buitenschoolse Opvang

Buitenschoolse Opvang Ratjetoe
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599 – 582740
E. ratjetoe@rzijn.nu

Buitenschoolse Opvang Robbedoes
Smederij 20
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599 – 345654
E. robbedoes@rzijn.nu

Jongerencentra

Jeugdstee De Kapschuure
Beetserweg 2
9551 VE Sellingen
T: 0599-322813
E: dekapschuure@rzijn.nu

Jongerencentrum Hebe
Hoofdstraat 54
9561 JC Ter Apel
T: 0599-581049
E: hebe@rzijn.nu

Jongerencentrum Bthere
Wilhelminastraat 35a
9541 AM Vlagtwedde
T: 0599-312400
E: bthere@rzijn.nu

Jongerenwerk

Hoofdkantoor Jongerenwerk
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599-582417
E. jongerenwerk@rzijn.nu

Project Begeleid Wonen
Dr. Koppiusstraat 19
9561 RP Ter Apel
T. 06-86691536 (Paulien Faber)
E. p.faber@rzijn.nu

Kinderdagopvang

Kinderdagverblijf Kiekeboe
Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599 – 582741
E. kiekeboe@rzijn.nu

Rechtstreekse telefoonnummers groepen Kiekeboe:
Kantoor (Reinie van Ek): 0599-589010
Duimelot: 0599-589012
Pinkelot: 0599-589013
De Rakkertjes: 0599-589015
De Bengels: 0599-589016

Kinderdagverblijf Ieniemienie
Smederij 20
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599 – 345655
E. ieniemienie@rzijn.nu

Rechtstreekse telefoonnummers groepen Ieniemienie:
0-2 groep: 0599-345652
2-4 groep: 0599-345653

Maatschappelijk Werk

Hoofkantoor Maatschapelijk Werk
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel

Telefonisch bereikbaar:
– Maandagmiddag: 13:00-15:00 uur
– Dinsdag: Gesloten
– Woensdagochtend: 09:00-12:00 uur
– Donderdagochtend: 09:00-11:00 uur
– Vrijdagochtend: 09:00-12:00 uur

T. 0599-584486
E. maatschappelijkwerk@rzijn.nu

Mantelzorg

Hoofkantoor Mantelzorg
Dr. Bekenkampstraat 37
9561 RD Ter Apel
T. 0599-582460
E. mantelzorgvlagtwedde@rzijn.nu

Peuterspeelzalen

Dikkertje Dap
Willem Lodewijkstraat 21
9545 PA Bourtange
T. 0599 – 236291
E. dikkertjedap@rzijn.nu
LRK nr: 890471320

’t Hummelhoeske
Smederij 22
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599 – 345644
E. hummelhoeske@rzijn.nu
LRK nr: 153482643

Lutke Beudels
Korteweg 2c
9551 BM Sellingen
T. 0599 – 322666
E. lutkebeudels@rzijn.nu
LRK nr: 195326258

De Nijntjes
Hanetangerweg 1
9561 PE Ter Apel
T. 0599 – 580003
E. nijntjes@rzijn.nu
LRK nr: 961548903

Plaggenborg
Wollinghuizerweg 27
9551 TG Sellingen (Jipsinghuizen)
T. 0599 – 580603
E. plaggenborg@rzijn.nu
LRK nr: 160277437

De Speeldoos
Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599 – 587479
E. speeldoos@rzijn.nu
LRK nr: 202499285

De Takjes
Ter Apelkanaal Oost 113a
9563 RE Ter Apelkanaal
T. 0599 – 580476
E. takjes@rzijn.nu
LRK nr: 473189665

Steunstees

Steunstee Ter Apel
Dr. Bekenkampstraat 37
9561 RD Ter Apel
T. 0599-582460
E. steunsteeterapel@rzijn.nu

Steunstee Sellingen
Korteweg 2d
9551 BM Sellingen
T. 0599-322227
E. steunsteesellingen@rzijn.nu

Steunstee Vlagtwedde
Dr. P. Rinsemastraat 7
9541 AL Vlagtwedde
T. 0599-312291
E. steunsteevlagtwedde@rzijn.nu

Tussenschoolse Opvang

Dina van der Straat
M. 06-86624243
E. d.vanderstraat@rzijn.nu

Felicia Luijten
M. 06-51812513
E. f.luijten@rzijn.nu

Voorportaal Schuldhulpverlening

Voorportaal Schuldhulpverlening
Dr. Bekenkampstraat 37
9561 RD Ter Apel
T. 0599-582460
E. shv@rzijn.nu

Vrijwilligerswerk

Servicepunt Vrijwilligerswerk Westerwolde
Dr. Bekenkampstraat 37
9561 RD Ter Apel
T. 0599-582460
E. servicepuntvrijwilligerswerk@rzijn.nu

eaghregaergaergaerga

PSZ De Nijntjes

Hanetangerweg 1
9561 PE Ter Apel
T. 0599 – 580003
F. 0599 – 580049
E. nijntjes@rzijn.nu

PSZ De Takjes

Ter Apelkanaal Oost 113a
9563 RE Ter Apelkanaal
T. 0599-580476
F. 0599-580070
E. takjes@rzijn.nu

PSZ Plaggenborg

Wollinghuizerweg 27
9551 TG Jipsinghuizen
T. 0599-580603
F. 0599-580175
E. plaggenborg@rzijn.nu

PSZ Dikkertje Dap

Willem Lodewijkstraat 21
9545 PA Bourtange
T. 0599-236291
E. dikkertjedap@rzijn.nu

KDV Kiekeboe & PSZ De Speeldoos

KDV Kiekeboe
Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599-582741
F. 0599-587852
E. kiekeboe@rzijn.nu

PSZ De Speeldoos
Nederveen Cappelstraat 4
9561 KN Ter Apel
T. 0599-587479
E. speeldoos@rzijn.nu

Hoofdkantoor Rzijn & BSO Ratjetoe & Maatschappelijk Werk

Hoofdkantoor Rzijn
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599-582417
F. 0599-580075
E. info@rzijn.nu

Maatschappelijk Werk
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599-584486
F. 0599-580075
E. maatschappelijkwerk@rzijn.nu

BSO Ratjetoe
Kapelweg 13
9561 GA Ter Apel
T. 0599-582740
E. ratjetoe@rzijn.nu

KDV Ieniemienie & BSO Robbedoes & PSZ 't Hummelhoeske

KDV Ieniemienie
Smederij 20
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599-345655
F. 0599-345656
E. ieniemienie@rzijn.nu

BSO Robbedoes
Smederij 20
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599-345654
F. 0599-345656
E. robbedoes@rzijn.nu

PSZ ’t Hummelhoeske
Smederij 22
9541 AX Vlagtwedde
T. 0599-345644
E. hummelhoeske@rzijn.nu

Jeugdstee De Kapschuure

Beetserweg 2
9551 VE Sellingen
T. 0599-322813
F. 0599-820209
E. dekapschuure@rzijn.nu

Jongerencentrum Hebe

Hoofdstraat 54
9561 JC Ter Apel
T. 0599-581049
F. 0599-587238
E. hebe@rzijn.nu

Jongerencentrum Bthere

Wilhelminastraat 35a
9541 AM Vlagtwedde
T. 0599-312400
F. 0599-312151
E. bthere@rzijn.nu

Steunstee Ter Apel (Dienstencentrum)

Dr. Bekenkampstraat 37
9561 RD Ter Apel
T. 0599-582460
F. 0599-581834
E. steunsteeterapel@rzijn.nu

Steunstee Sellingen & PSZ Lutke Beudels

PSZ Lutke Beudels
Korteweg 2c
9551 BM Sellingen
T. 0599-322666
E. lutkebeudels@rzijn.nu

Steunstee Sellingen
Korteweg 2d
9551 BM Sellingen
T. 0599-322227
F. 0599-481554
E. steunsteesellingen@rzijn.nu

Steunstee Vlagtwedde

Dr. P. Rinsemastraat 7
9541 AL Vlagtwedde
T. 0599-312291
F. 0599-322390
E. steunsteevlagtwedde@rzijn.nu

Project Begeleid Wonen

Dr. Koppiusstraat 19
9561 RP Ter Apel
T. 06-86691536 (Paulien Faber)
E. p.faber@rzijn.nu